Apartmány Oasi Anfiteatro jsou moderní stavby rozloženy okolo bazénu, či typického amfiteátru, obklopeny zahradou a společným prostorem pro barbecue. Nacházejí se v centru městečka Porto Ottiolu, které nabízí mnoho restaurací, barů a pizzerií. Zároveň se zde pořádají pravidelné večerní trhy. Apartmány jsou umístěny v přízemí nebo prvním patře.

 

Rezervační formulářVolitelné pojištění storna zájezdu

Termín

9. - 16. 6. 2018

 

Možnosti rozložení apartmánů

Bilo

Vybavení apartmánů: obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, koupelna. (2-4 osoby - v případě obsazení pouze dvěma osobami se cena navyšuje)

Bilo Plus

Vybavení apartmánů: obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice v mezonetu, koupelna. (4 osoby)

Trilo

Vybavení apartmánů: obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, ložnice s oddělenými lůžky či palandou, koupelna. (4-6 osob)

 

Další služby 

Parkoviště, možnost grilování, zahrada či terasa, venkovní sprcha, možnost připojení k Wi-Fi ve společných prostorách, supermarket.

V ceně ubytování je zahrnuto využívání kola (dle dostupnosti), šlapadla a kanoe (dle dostupnosti), beach volleyball.

 

Letenky

Místem odletu bude Bratislava

 

Jídlo

Rádi Vám zajistíme plnou penzi přímo v ubytovacím resortu.

 

Cvičební program

V prostoru residence se nachází společný bazén. Každý den zde probíhají různé sportovní aktivity jako zumba, vodní aerobik atd.

Další cvičební formace zajišťuje naše Fitness centrum Fit4Life (Kondiční cvičení, balanční cvičení, cvičení s vlastní váhou, s činkami, s gumou, s Thera Bandem, Overbally, Fitbally, na BOSU,  HIIT, Funkční trénink, Kruhový trénink, Břišní pekáč, TABATA, Kettlebely, Rope skkiping).

 

Jazyková výuka

Výuku zajišťují lektorky Jazykové školy Immervere.

Denně se můžete zúčastnit konverzačních lekcí anglického nebo německého jazyka. Budeme probírat nejrůznější dovolenková témata, jako jsou situace na letišti, recepci, v hotelu, jak si půjčit auto apod. Jazyková vybavenost studenta A2 - B2.

 

Fakultativní výlety za příplatek

Olbia, výlet kanoí po řece Coghinas, výlet lodí, stará obydlí zvaná „nuraghi", Alghero, Castelsardo, Stintino, ostrovy Caprera a Maddalena, Nuoro, výlety lodí na souostroví La Maddalena (ostrovy Budelli – Růžová pláž, Spargi, Santa Maria, Caprera), na ostrov Asinara, do měst Alghero a Stintino, na Smaragdové pobřeží a do města Castelsardo, odjezd z Isola Rossa autobusem, návštěva Nuraghu a archeologických nalezišť, exkurze Zeleným vláčkem (Trenino verde).

Je zde možnost celodenního půjčení auta, za cca 40 Euro/den + benzín, můžete si zajet kamkoli, mapky dodáme a místa, kam je dobré se podívat Vám doporučíme.

Na Sardinii můžete letět klasicky i na OP. Měna je zde euro, bankomat ve výborné dostupnosti.

 

Ceník (garance do 31. 1. 2018)

Ubytování pro 2

Plná penze      23.500 Kč / os.
Polopenze 22.100 Kč / os.
Snídaně 19.600 Kč / os.
Bez jídla 17.600 Kč / os.

Ubytování pro 4

Plná penze      21.500 Kč / os.
Polopenze 20.100 Kč / os.
Snídaně 17.600 Kč / os.
Bez jídla 16.000 Kč / os.

Ubytování pro 6

Plná penze      19.500 Kč / os.
Polopenze 18.100 Kč / os.
Snídaně 15.600 Kč / os.
Bez jídla 14.000 Kč / os.

V ceně je zpáteční letenka i transfer z / na letiště, ubytování, 2x denně cvičení, lekce angličtiny či němčiny, bazén, wifi.

Dítě do 2 let zcela ZDARMA. Děti do 10 let SLEVA NA POBYT 3.000 Kč.

Zálohy je nutno zaplatit nejpozději do 31. 1. 2018 (již na našem účte a to 50 %).

Rezervační formulářVolitelné pojištění storna zájezdu

O Sardinii 

Sardinie (italsky: Sardegna, sardsky Sardigna, Sardinna nebo Sardinnia) je autonomní oblast na jihozápadě Itálie o rozloze 24 090 km2, ležící na stejnojmenném ostrově a okolních menších ostrovech ve Středozemním moři. Její břehy omývá Středozemní moře. Samotný ostrov Sardinie je druhým největším ostrovem Středozemního moře, ležícím mezi Apeninským poloostrovem, Španělskem, Korsikou a Tuniskem. Region má 1,6 miliónu obyvatel a dělí se na 8 provincií. Hlavním městem je Cagliari. Na ostrově se mluví kromě italštiny také sardštinou.

Sardinie - to zdaleka není jenom koupání. Přímo z vody, směrem do divokého vnitrozemí, se tyčí vysoké kopce a skalní výběžky. Rozmanitost povrchu ocení také milovníci aktivit - vycházek, cykloturistiky i horských túr. Zdivočelá pohoří, jeskyně, tajemné menhiry. Chtějte skutečné zážitky.

Na ostrově Sardinie můžete zažít neopakovatelná setkání s divokými poníky, hejny plameňáků, polodivokými prasaty či potkat velké suchozemské želvy. Ke zdejšímu koloritu neodmyslitelně patří i endemický bílý oslík a stáda ovcí, které svou početností dominují nad místním obyvatelstvem. Dovolená na Sardinii naplní představy i toho nejnáročnějšího klienta.

Cena zahrnuje leteckou dopravu z Bratislavy, transfer z letiště, 2x denně jazykový kurz, 2x denně cvičení, ubytování u moře a večerní program.