CA FITDOVČA "Sport, vzdělávání, regenerace, zábava a poznání"

 

Příjemná atmosféra a okouzlující prostředí.

Na týdenních a víkendových pobytech se snažíme o pohodu a legraci, tak aby se VŠICHNI cítili dobře a těšili se na další setkání. Cílem je nejen si zacvičit, učit se cizím jazykům, neustále se vzdělávat a procvičovat mozkové buňky, ale i se příjemně pobavit a odpočinout si - v bazénu, vířivkách, na masážích, v dobré kavárně nebo ve sklípku.

Naše pobyty jsou otevřené každému z Vás stejně, jak ženám, tak mužům, párům nebo jednotlivcům a vždy se snažíme o příjemnou atmosféru. Cvičí se různé druhy cvičení.

Naši klientelu tvoří jak milé studentky, tak ženy středního věku až po čiperné babičky a všechny věkové kategorie z řad mužů. Ani Vy co nemáte fyzickou kondici se nemusíte bát! Jezdí s námi lidé od úplných začátečníků s nějakým tím kilem navíc, až po pravidelně cvičící, fyzicky zdatné jedince.

Čeká na vás propracovaný kvalitní program s využitím nejmodernějších pomůcek na redukci, zpevnění či rehabilitaci. Žádné lekce nejsou povinné, výběr záleží jen na Vás.
 Zaměřujeme se na zlepšování fyzické kondice, posilování bez složitých krokových variací a poskoků, které slouží především ke zpevnění břišních, hýžďových, zádových svalů a svalů dna pánevního, na redukci celulitidy, odstranění bolesti zad či snížení váhy.

 

Nabídka cvičení

Kondiční cvičení, balanční cvičení, cvičení s vlastní váhou, s činkami, s gumou, s Thera Bandem, Overbally, Fitbally, na BOSU,  HIIT, Funkční trénink, Kruhový trénink, Břišní pekáč, TABATA, Kettlebely, Rope skkiping a další společně 

Na co se můžete těšit v balíčku jednotlivých pobytů?

  • Možnost hlídání dětí
  • ozdravný program, redukční program… 
  • výuka cizích jazyků – 2 hodiny denně dle výběru 
  • balíčky procedur pro regeneraci těla 
  • moře, termální lázně, turistika, cykloturistika, welness, tenisové kurty… 

Nabídka jazyků

V každém pobytu nabízíme vždy některé z těchto jazyků – angličtina, němčina, španělština, italština, ruština, francouzština. 

Vy se přihlásíte do Vámi zvolené jazykové skupiny, kam poté budete celý pobyt docházet. Výuka na pobytech je zaměřena na konverzaci, kde se vždy budou probírat témata, která se k danému prostředí hodí. 

U moře například probereme lekce „V hotelu, Nakupování, Půjčení auta, Letiště, Rezervace aj.“

My už Vás mluvit naučíme! ☺

 

Doplňující programy

Možnost výběru masáží – masáž lávovými kameny, aromamasáže, masáže čokoládou, karamelem, anticelulitické masáže, lymfatické masáže, LÁZEŇSKÉ PROCEDURY, finská sauna, vířivka, zábaly dle nabídky ubytovacího zařízení.

Víkendové pobyty jsou nabité atraktivním programem. V nabídce máme úžasné objekty s velmi příjemným prostředím a samozřejmě mokrou i suchou variantou cvičení a v neposlední řadě také společenské sály pro výuku jazyků. Při každém balíčku vás čeká překvapení v podobě degustací vín či slivovice nebo kulturní program spojený s lokalitou, ke které se pobyt váže. Pořádáme také pobyty, které jsou rozšířené o aquagymnastiku, aquaaerobik a zdravotní lekce pro ženy s drobnými zdravotními problémy, větší nadváhou nebo jinými omezeními sestavené osobní trenérkou.

To vše za vynikající cenu, kdy se snažíme nabídnout to nejlepší, co se nabízí.

Užijte si s námi nezapomenutelný, plně nabitý, sportovně jazykový pobyt!